چاپ فاکتور | فاکتور فروش

چاپ فاکتور | فاکتور فروش

طراحی و چاپ فاکتور

فاکتور فروش یا قبض یکی مهمترین ابزارها برای کار اداری ، حسابداری موسسه ، شرکت یا سازمان شما می باشد . که کیفیت طراحی و چاپ فاکتور فروش نقش بسزایی در ارائه خدمات و هویت شرکت شما را دارد . در چاپ فاکتور معمولا از کاغذ تحریر ، الوان و کاربن لس (NCR)استفاده می شود . به طور معمول در طراحی فاکتور فروش (قبض) آرم و نام کمپانی شما در سمت راست یا وسط و تاریخ و شماره سریال ملخی قرمز در سمت چپ آن قرار می گیرد . اطلاعاتی رسمی شرکت مانند جزئیات تماس، شماره تلفن، شناسه های مهم شرکتی شامل : شماره ملی ، نام شرکت ، آدرس و کد پستی در سربرگ فاکتور درج می شود ، که باعث به رسمیت شناختن شرکت شما می شود ، اغلب سفارشات بعدی مشتریان بوسلیه فاکتور سابق فروشنده صورت می پذیرد ، بنابراین چاپ و طراحی فاکتور فروش : انتخاب کاغذ مرغوب ، صحافی دقیق و قرار گرفتن نسخ بر روی هم و طراحی با رعایت فواصل برش و اصول چاپ و رنگ بسیار حائز اهمیت می باشد.

نوع کاغذ فاکتور :

برای چاپ فاکتور و سایر اوراق اداری عموما از کاغذهای تحریر ، الوان و کاربن لس (NCR) استفاده می کنند. و بعضاً از گلاسه گرم پایین برای فرم هایی که نسخه های دوم به بعد آن کاغذ الوان معمولی است استفاده می شود گرماژ کاغذ : 60 گرم ، 70 گرم ،80 گرم ،90 گرم ،100 گرم ،135 گرم

صحافی فرم ها به شرح ذیل می باشد

شماره سریال


فرم های چند نسخه علاوه بر ترتیب طبق توزیع نسخه ، داری شماره سریال می باشند . مثلا فاکتور 3 نسخه ای = شامل 3 رنگ کاغذ که به ترتیب تکرار میشود و شماره سریال در هر 3 نسخه یکسان است . لازم بذکراست چاپ اصلی (جدول ، مشخصات شرکت ) بصورت یکسان تا آخرین برگه یکسان می باشد. فقط شماره سریال بعد از هر 3 برگ رنگی(مثلا سفید ، آبی ، زرد ) تغییر میکند و برای 3 برگ بعدی با یک شماره بالاتر از قبلی چاپ می شود. تذکر مهم ( فاکتور رسمی ) : اداره مالیات فقط فاکتورهای که با شماره سریال چاپی (برجسته) باشد قبول میکند و فاکتور های که با شماره زن دستی باشد را دارای اعتبار قانونی نمی داند.

پرفراژ


برای جدا کردن بهتر و راحت تر دو قسمت کاغذ و یا مقوا از پرفراژ استفاده می کنند . ( قبض ها ، فاکتور ، بلیت ، تمبر ، برگه گارانتی و … ) البته پرفراژ برای آن دسته از فرم هایی که تمام نسخ توزیع میشود استفاده نمیشود و بجای آن از سرچسب استفاده میشود زیرا در پرفراژ فرم های چند نسخه ای ، نسخه آخر ثابت است و قابل جدا شدن نیست برای طراحی و چاپ فاکتور و سایر اوراق اداری عموما از سایزهای متعارف و استاندارد استفاده می شود ولی با توجه به نوع کاربرد و محتوای فرم ها از سایزهای خاص نیز استفاده می شود.

چاپ فاکتور در ابعاد های زیر :

سایزهای استاندارد: A4 = 21 x 29.7 cm ، B4 = 24 x 34 cm ، A5 = 14.5 x 22 cm ، B5 = 17 x 24 cm ، سایزخشتی کوچک = ۱۹ ۱۹x ، سایزخشتی بزرگ = ۲۳x 23 cm ، سایزپالتویی = ۱۲x 17 cm

چاپ آکسون با سال ها تجربه در زمینه چاپ و طراحی آماده ارائه خدمات به صورت حرفه ای به  مشتریان گرامی می باشد .

انواع فاکتور فروش: کاربن لس ، فاکتور دو برگی یا فاکتور سه برگی . فاکتور ته چکی . فاکتور تک برگی . فاکتور خشتی مربع .

چاپ فاکتور فوری برای اولین بار در کشور فقط در ۳ روز .

سفارشاتی که به صورت فرم اختصاصی ثبت شود با انتخاب نوع کاغذ ، نوع چاپ ، نوع صحافی قابل انتخاب می باشد.

از طراحی تا چاپ با ما باشید ، بهترین کیفیت ، پایین ترین قیمت ، سریع ترین زمان تحویل در مجموعه چاپ آکسون

دیدگاه ها بسته شده است