چاپ ساک دستی

چاپ آکسون ، اولین تولید کننده ساک دستی کاغذی تمام اتوماتیک در ایران

در دنیای جدید و امروزی ، اگر صاحب کالا و برندی باشید که علاوه بر آگاه سازی مردم از تجارت شما، کارایی موثری برای مخاطب داشته باشد، در تبلیغ تجارت خود موفق عمل کرده اید. ساک دستی خرید ابزاری و کاربردی وصدالبته موثر برای تبلیغات شماست که علاوه بر نقش تبلیغی برای شما، نقش کاربردی برای مخاطبان شما نیز ایفا می کند، به همین دلیل مدت زمان بیشتری در دست مخاطبان شما باقی می ماند و همچنین عده ی بیشتری از فعالیت تجاری شما آگاه می شوند و آن را نگه می دارند. فرض کنید صاحب یک بیلبورد سیار در سطح شهر هستید، با حرکت بیلبورد شما در شهر عده ی زیادی با برند شما آشنا می شوند. ساک دستی این وظیفه را نیز برای شما انجام می دهد.

شما با ارائه ی ساک دستی به مشتریان، نشان می دهید که به مشتری خود و خرید انجام شده توسط مشتری اهمیت می دهید، ارائه ی محصول شما در ساک خرید نشان دهنده ی احترام شما به مشتری، محصول و تجارت شماست. وجه تمایز ساک خرید با نایلون در این است که ساک خرید فرم و ظاهر خود را تا مدت قابل قبولی حفظ می کند، اما نایلون مچاله شده و از شکل می افتد. تفاوت ساک دستی و نایلون مثل تفاوت کت و شلوار اتو کشیده با تی شرت پس از شسته شدن است! ساک دستی خرید در دو جنس ارائه می شود ساک دستی پارچه ای ساک دستی کاغذی

به طور کلی قیمت ساک دستی های پارچه ای نسبت به ساک دستی کاغذی کمتر است ولی ساک دستی های کاغذی به همان میزان، کیفیت، کارایی و دوام بیشتری را داراست. ساک دستی های پارچه ای در دو جنس برزنتی و بافته ارائه می شوند. جنس برزنتی گرانترین نوع ساک دستی است ساک دستی های غیر بافته دارای قیمت مناسب و کارایی بالایی هستند. این ساک دستی ها بنا بر اندازه قابلیت تحمل وزن تا 15 کیلوگرم را دارا می باشند. ساک دستی های غیر بافته از تنوع رنگ چشم گیری برخورداند.


چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای به روش چاپ سیلک انجام می شود. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده مانند موم پوشیده می‌شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند. سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک یا غلطک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا مرکب فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده یه کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد در نوع دیگر چاپ با استفاده از دستگاه بر روی پارچه ضرب می شود. ساک دستی کاغذی در جنس های گلاسه با روکش سلفون مات یا براق، کرافت و کاغذهای فانتزی عرضه می شود. البته از این نکته نمی شود چشم پوشید که ساک دستی های کاغذی با توجه به روکش دار بودن و تقویت دسته ها از استحکام بالایی برخوردارند.


چاپ بر روی ساک دستی پارچه ای به روش چاپ سیلک انجام می شود. در این روش از پارچه با توری با سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این توری نقش می‌شود. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدود کننده مانند موم پوشیده می‌شود. این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند. سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک یا غلطک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا مرکب فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده یه کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد در نوع دیگر چاپ با استفاده از دستگاه بر روی پارچه ضرب می شود. ساک دستی کاغذی در جنس های گلاسه با روکش سلفون مات یا براق، کرافت و کاغذهای فانتزی عرضه می شود. البته از این نکته نمی شود چشم پوشید که ساک دستی های کاغذی با توجه به روکش دار بودن و تقویت دسته ها از استحکام بالایی برخوردارند.

چاپ ساک دستی در جنس گلاسه و کرافت به روش افست انجام می شود. به همین دلیل هر تعداد رنگی که در طرح موجود باشد چاپ می شود. ساک دستی های کرافت (اصطلاحا گراف) به هر دو روش سیلک و افست تک رنگ چاپ می شوند. رنگ های قهوه ای، نارنجی، سبز، قرمز و مشکی بر روی این ساک دستی ها بسیار زیبا به نظر می رسند. خدماتی نظیر یووی موضعی، یووی اکلیلی، شخصی سازی دسته، طلاکوبی، داغی و برجسته سازی و ... نیز د ر چاپ افست بر روی ساک دستی های مقوایی انجام می شوند. ساک دستی تبلیغاتی، به عنوان نوعی بسته بندی و یا حتی در برخی موارد خود نیز به عنوان نوعی هدیه تبلیغاتی، خصوصاً در یک دهه گذشته جایگاه خاصی پیدا کرده است. علیرغم قدمت نه چندان زیاد استعمال فراگیر این کالا در سطح جامعه و با توجه به جدید بودن آن، تا کنون نام های متنوعی به آن اطلاق شده است. از قبیل «ساک دستی»، «ساک خرید»،«بگ شاپ (Bag Shop)»، «شاپینگ بگ(Shopping Bag)» و غیره.ساک دستی تبلیغاتی اغلب در موارد زیر کاربرد دارد:

1- بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، قطعات کامپیوتر و غیره.
2- بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، ارگانایزر، کتاب های نفیس، ست های مدیریتی، لوح تقدیر و یادبود و غیره
3- بسته بندی برای کاتالوگ ها، فولدر ها، اسناد و لیست قیمت ها و غیره علی الخصوص در زمان برگزاری همایش ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها.


ساک دستی تبلیغاتی شما ، همان بیلبرد متحرک در شهر شماست

شایان ذکر است این کالا خود به تنهایی در دست هر فرد می تواند نقش یک بیلبرد تبلیغاتی متحرک را ایفا می نماید که طبیعتاً نقش بسزایی را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی می کند. ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می شود که دو نوع گلاسه و مقوای پشت طوسی به منظور استحکام بیشتر باید با سلفون روکش شود. علیرغم این که تصور می شود ساک دستی تبلیغاتی کاغذی،به دلیل جنس کاغذی آن از دوام کمی برخوردار باشد، ولی تجربه ثابت کرده است، این محصول نه تنها داری استحکام بسیار زیادی بوده بلکه به دلیل داشتن روکش سلفونی توان و امکان حمل حتی تا 10 کیلوگرم وزن را در برخی از ابعاد آن دارد. البته اصولاً کارکرد این کالا، یک نوع کارکرد فانتزی در نظر گرفته شده و برای چنین مقاصدی استعمال نمی شود. به هر حال ساک دستی کاغذی یکی از موثرترین روش های تبلیغاتی است که می تواند، تاثیر شگرفی در عموم مخاطبان گذاشته و نظر آن ها را به اهداف مد نظر شما جلب نماید.

روش های تولید ساک دستی کاغذیمرحله دوم برای تولید ساک دستی کاغذی روش دوم باید طراحی را انجام داد که در این روش شما میتوانید از طراحان مجموعه چاپ آکسون کمک بگیرید و طرح خود را تایید کنید تا تولید ساک دستی شما وارد مرحله بعد شود.


مرحله سوم تولید ساک دستی کاغذی مرحله سوم اجرا چاپ ساک دستی می باشد ابتدا باید کاغذ ساک دستی خریداری شود و بعد فیلم و زینک تهیه شود و در مرحله آخر چاپ آن اجرا شود، چاپ ساک دستی با چاپ افست می باشد و در ابعاد حداکثر 100*70 است ، در مجموعه چاپ آکسون یک کارمند مسئول نظارت بر چاپ افست است و این عمل باعث می شود که تمامی سفارشات با کنترل و دقت زیاد انجام شود و جلوی بسیاری از اشتباهات انسانی را می گیرد. سلفون ساک دستی در ساک دستی های گلاسه قابل انجام است که این امر یک سری قوانین خاص خود را دارا می باشد که ابتدا می بایست لب چسب ساک دستی را معلوم کرد و بعد از سلفون باید خط تا ساک دستی انجام شود که مجموعه چاپ آکسون قالب ساک دستی را آماده دارد که شما مشتریان گرامی می توانید ابعاد ساک دستی خود را با ما هماهنگ کنید.

مرحله آخر تولید ساک دستی در مرحله آخر انجام ساخت ساک دستی می باشد که در این مرحله مجموعه چاپ آکسون با داشتن کارگاه و پرسنل مجرب و متعهد کار ساخت ساک دستی را با دقت و سرعت فراوان انجام می دهد بعد از ساخت ساک دستی مرحله بسته بندی انجام می شود و محصول از چرخش تولید خارج شده و بار گیری میشود و راه خود را تا مقصد سفارش دهنده می پیمایید. همکاری با شما مشتریان گرامی باعث افتخار ماست و دلیل اعتبار ما شما مشتریان گرامیی می باشید قابل ذکر است که تولید ساک دستی ها در سایز دلخواه مشتری می باشد .مزایای استفاده از ساک دستی تبلیغاتی در پیش برد اهداف: یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ ساک دستی می باشد، چرا که جهت استفاده از هدایای تبلیغاتی ، ارائه کاتالوگ ها و بروشور ها و جهت قرار دادن اجناس خریداری شده توسط مشتری به آن نیاز دارید سرعت انجام آن و قابل بازیافت بودن و مقاومت نسبتا خوب آن ، ساک دستی را به یکی از کار آمد ترین ابزارها تبدیل کرده است. مجموعه چاپ آکسون با تجربه چندین ساله خود و نیروهای کار آزموده و متخصص، با دقت و کیفیت بالای ساخت، افتخار دارد یکی از معدود مراکز ساخت تخصصی انواع ساک دستی تبلیغاتی باشد . ما با بهره مندی از سالها تجربه ساخت ساک دستی و تجربه در این زمینه ، کار با کیفیت ، شکیل و در خور شغل شما را ارائه می دهیم. قیمت مناسب ، و کیفیت بالا از مزیت های کار ماست ، در تمام مراحل کار ، توسط ناظر چاپ ، کار شما کنترل می شود و کیفیت آن کنترل در تمامی مراحل بررسی میگردد.تا از ایرادات احتمالی و خطلای انسانی جلوگیری شود، به پس از چاپ کلیه مراحل در کارگاه تحت نظارت و کنترل است که در صورت وجود اشکال قبل از تحویل رفع خواهد شد ، به شما این اطمینان داده میشود که در صورت وجود هر گونه اشکال در کار آن اشکال رفع و در صورت رفع نشدن آن ، خسارت آن جبران می شود. از ساک خرید (Shopping Bag) میتوان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به مشتری در قبال خرید و همچنین به صورت همزمان یک آگهی متحرک برای فروشگاه یا شرکت شمااستفاده کرد که اگر هر دو اصل طراحی گرافیکی و کیفیت در تولید ساک دستی خرید شما رعایت شده باشد انتخاب ساک دستی به عنوان هدیه تبلیغاتی هم مشتری را خشنود می‌کند و دوم اینکه آن را بارها و بارها استفاده خواهد کرد. و هر با استفاده از آن یک آگهی تبلیغاتی رایگان برای شما خواهد بود که در سطح شهر گسترده پخش می شود.

علاوه بر انتخاب جنس و گرماژ را مناسب با توجه به وزن و اندازه کالای مورد استفاده درساک‌های خرید مسئله مهم و اساسی آنهاست. به عنوان مثال برای گرماژ بالایی 170 گرم حتماً بایستی از قالب استفاده شود. انتخاب انواع بندهای ساک دستی پولک‌دار، ربان‌ها، بندهای کنفی و فانتزی باعث زیبایی دوچندان ساک خرید می‌شود البته نمی‌توان نقش خدمات تکمیلی پس از چاپ نظیر سلفون، یووی موضعی، برجسته، اکلیلی، کلیشه برجسته، طلاکوب و ... را فراموش کرد.
جهت آگاهی از اندازه‌های استاندارد و نكات طراحی با ما تماس بگیرید. در تبلیغات امروز، اگر صاحب تبلیغاتی باشید که علاوه بر آگاه سازی مردم از تجارت شما، کارایی موثری برای مخاطب داشته باشد، در تبلیغ تجارت خود موفق عمل کرده اید. ساک دستی خرید ابزاری کاربردی و موثر برای تبلیغات شماست که علاوه بر نقش تبلیغات برای شما، نقش کاربردی برای مخاطبان شما نیز ایفا می کند به همین دلیل مدت زمان بیشتری در دست مخاطبان شما باقی می ماند و همچنین عده ای بیشتری از فعالیت تجاری شما آگاه می شوند... لازم به ذکر است مجموعه چاپ آکسون به عنوان اولین و تنها تولید کننده ساک دستی های کاغذی با شیوه ساخت تمام اتوماتیک در ایران می باشد که در نتیجه تعداد ساک دستی های تحویل به شما مشتریان گرامی بیشتر از تعداد درج شده در قرارداد می باشد. شما مشتریان عزیز برای سفارش ساک دستی های تبلیغاتی با شماره های زیر تماس بگیرید
تلفن های تماس:
081-32657636
081-32657646
081-38261620
081-38261621
081-38261622
081-38254591

توصیه برای انتخاب درست ساک دستی کاغذی :


انتخاب نوع کاغذ ،با توجه به محصولی که در آن میخواهید قرار دهید انتخاب کنید. هر چه ضخامت کاغذ بیشتر باشد محصول نهایی حرفه ای تر و محکم تر می شود در نتیجه حدالمقدور از کاغذ هایی با ضخامت کم استفاده نکنید
برای هر چه زیبا تر شدن یک شاپینگ بگ خدمات گوناگونی وجود دارد :
1-چاپ داخل ساک دستی باعث جذب مخاطب شما میشود
(داخل ساک دستی سفیدی کاغذی پیدا نباشد و طراحی شده باشد)
2- یووی موضعی ( برجستگی قسمتی از طرح شما) با اجرای یووی موضعی بر روی سلفون مات باعث مات و براق شدن ساک دستی شما شده و جلوه خاصی به محصوا نهایی می دهد.
3- یووی شنی ، این مدل برجستگی برای طرح هایی خاص می باشد با اجرای ان طرح به حالت سه بعدی در می آید.
4- امباس، بافت دار کردن ساک دستی به دو صورت سوسماری و طرح چرم
با اجرای امباس کاغذ ساک دستی بافتی زیبا پیدا میکند که حس لمس ان حس خوبی به مخاطب می دهد.
5- نر و مادگی ، ساخت قالب های حروف برجسته
طرح و یا عنوان شما به صورت برامدگی می شود و محصولی بسیار زیبا حاصل می شود.
6- رنگ پنجم ، استفاده از رنگ هایی خاص که در چاپ عادی قابل اجرا نیست.
رنگ های چون نقره ای . طلایی . فسفری ( سبز . ابی . بنفش . یاسی . مشکی . سرخابی و...)
7- نقره کوب یا طلاکوب ، این نوع خدمات هزینه بالایی دارد اما در قبال آن ساک دستی شما یک محصول کاملا حرفه ای و زیبا می شود.
8 - قالب های دسته پانچی (دسته داخلی ) این مدل ساک دستی می بایست از کاغذ های
گرم بالا استفاده شود و به دلیل اتصال دسته ها به هم برای هر محصولی مناسب نیست.
9- بند های فانتزی ، بندی های پیج که در ضخامت بالای آن ها باعث زیبایی ساک دستی می شود.
بند های روبان ، این نوع بند ها برای ساک دستی های فانتزی بیشتر کاربرد دارد و قابلیت چاپ اختصاصی بر روی آن را نیز داراست.

چاپ ساک دستی

برای  نمایش نمونه چاپ ساک دستی، کاغذی در سایز بزرگ بر روی تصویر کلیک کنید

توجه : امکان تولید ساک دستی فوری تحویل ۳ روزه ویژه نمایشگاه ها و سمینار ها وجود دارد

چاپ آکسون اولین و تنها تولید کننده چاپ ساک دستی های کاغذی به شیوه ساخت تمام اتوماتیک در ایران می باشد
امکان چاپ ساک دستی با برش های خاص نیز امکان پذیر است جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید.