چاپ پاکت تبلیغاتی

چاپ پاکت تبلیغاتی

چاپ انواع پاکت

هر بنگاه اقتصادی اعم از سازمان، شرکت و یا واحد صنفی، در حوزه فعالیت خود باید اسناد و اوراق متنوعی از جمله کاتالوگ، سربرگ، فاکتور، لیست قیمت، بروشور و یا حتی CD را به اشخاص مختلفی تحویل یا ارسال نماید. بدیهی است محافظت بیشتر از این اوراق و اسناد نیازمند بسته بندی کاملی به نام «پاکت» است. بهتر است که هر مجموعه ای بسته به احتیاج خود نسبت به طراحی و چاپ پاکت با نشان تجاری و مشخصات خود اقدام کند. پاکت بر حسب نیاز می تواند دارای ابعاد مختلف و جنس های گوناگون باشد. اما عموماً ابعاد پاکت های استاندارد به نوعی با ابعاد کاغذ A4 و یا مشتقات آن رابطه مستقیم دارد.
معمول ترین ابعاد پاکت مورد استفاده پاکت نامه یا همان ملخی است که در ابعاد 11 × 22 چاپ می شود. شاید علت در نظر گرفتن این ابعاد آن باشد که اگر یک ورق A4 (با ابعاد تقریبی 70/29 × 21) را از سمت طول به صورت سه لت تا بزنیم، ابعاد نهایی 21 × 10 خواهد شد، که با در نظر گرفتن 1 سانتیمتر فضای آزاد برای کاغذ از هر طرف همان ابعاد 11 × 22 خواهد بود. بروشور های سه لتی A4، قبض های کوچک، کارت دعوت نمایشگاه و غیره را نیز می توان درون یک پاکت نامه قرار داد. یکی دیگر از انواع پاکت، پاکت A5 است که در ابعاد 22 × 16 سانتیمتر چاپ می شود. بر اساس استدلال قبلی ابعاد این پاکت نیز از یک بار تا زدن یک کاغذ A4 از وسط و با در نظر گرفتن 1 سانتیمتر فضای اضافی برای کاغذ به دست می آید. به غیر از کاربرد معمول پاکت A5، یعنی برای کاغذ ها و نامه های اداری، فاکتور ها و کاغذ های A5 ، می توان برای ارسال کارت پستال و کارت دعوت نیز از آن استفاده نمود. دیگر ابعاد پاکت که از سایر سایز ها مصرف کمتری دارد، پاکت A3 است. در واقع پاکت A3 صرفاً برای اسناد بزرگتر از A4 و یا بسته بندی اقلامی مانند کتاب، سررسید و غیره کاربرد دارد.
اگر طراحی مورد استفاده برای پاکت بی نقص باشد و از کاغذ بادوام، و رنگ های مورد قبول استفاده شود محصول نهایی حتما چشمگیر و جذاب است . تعرفه چاپ مناسب و بسته بندی شکیل و تحویل در اسرع وقت از جمله خدمات چاپ آکسون به مشتریان خود می باشد. انواع پاکت فانتزی و اداری در سایز های : پاکتA3 ، پاکت A4 . پاکت A5 می باشد. پاکت ملخی در جنس های گلاسه .کتان .تحریر و کرافت قابل استفاده و چاپ می باشد.

چاپ پاکت تبلیغاتی

زز امکانات ویژه چاپ آکسون امکان تولید چاپ پاکت فوری می باشد
که در سه روز تحویل شما عزیزان می گردد.

دیدگاه ها بسته شده است