چاپ کارت ویزیت خلاقانه

چاپ کارت ویزیت خلاقانه

کارت ويزيت

کارت ويزيت محصولیست که ما براي ارتباط و شناساندن خود و کمپاني خود به ديگران براي ايجاد روابط متقابل از آن استفاده مي کنيم. طراحي کارت ويزيت اگر به خوبي انجام شود مي تواند تاثيرات مثبتی روي کسب و کار داشته باشد باشد. به همين خاطر مديران شرکت ها و موسسات يکي از اصول اوليه استارپ های خود را با چاپ کارت ويزيت شروع مي کنند. اين مديران مي دانند که هر چقدر کارت ويزيت حرفه اي تر چاپ شده باشد مي تواند معرفي شرکت را براي آنها راحت و سهل تر کند.

کارت ويزيت چيست؟

با اينکه تکنولوژي در همه زندگي ما رسوخ کرده و بايد اطلاعات افراد در مورد اهميت کارت ويزيت ها بيشتر شده باشد ولي هنوز ديده مي شود که بسياري از طرح هاي آماده و بي مفهوم براي طراحي کارت ويزيت خود استفاده مي کنند که در بيشتر مواقع اين کارت ويزيت کمکي به اين شرکت در امر تجارت نمي کند و باعث بي اعتمادي مشتريان به اين شرکت ها هم خواهد شد. پيشنهاد مي شود براي طراحي کارت ويزيت خود وقت گذاشته و در صورتي که وقتي براي اين کار نداريد حتما طراحي و چاپ اختصاصي آن را به تيمي متخصص و با تجربه واگذار نماييد و خود بر روي طراحي ها نظارت داشته باشيد.

کارت ويزيت تجاري چيست؟

کارت ويزيت هااغلب براي تجارت و معرفي شخص به مشتريان استفاده مي شود و جنبه بازاريابي ندارد به کارت ويزيت تجاري معروف است. البته شایان ذکر است که کارت ويزيت تجاري بصورت غير مستقيم هم ميتواند در امر بازاريابي و تبليغات نقش بسزايي داشته باشد هم نبايد گذشت و بايد براي طراحي و چاپ کارت ويزيت تجاري وقت گذاشت و آن را براي ايجاد رابطه در ميان مخاطبان خود آماده کرد. در کارت ويزيت هاي تجاري مي توان در صورتي که لوگوي ما بزرگ بود از کارت ويزيت عمودي هم استفاده کرد. نکاتي که براي داشتن يک کارت ويزيت خوب بايد حتما به آنها توجه کنيم بايد توجه داشت که براي داشتن يک کارت ويزيت خوب و تاثير گذار بايد حتما به سادگي آن توجه بسياري کرد. سادگي را ميتوان در طرح و رنگ و همچنين مواد اولیه ای که قرار است روي آن چاپ کنيم ديد.

میزان استقبال مشتریان در طی سال های گذشته از کارت ویزیت های خلاقانه

به عنوان مثال براي داشتن يک کارت ويزيت خوب حتما مي بايست توجه بسياري روي رنگ کارت ويزيت و همخواني آن با کسب و کار خود داشته باشيم . رنگ کارت ويزت يکي از تاثير گذارترين المان ها براي درگير کردن ذهن مخاطبان و مشتريان ما با کارت ويزيت ما داشته باشد. رنگ کارت ويزيت بايد رنگي باشد که لوگو و شرکت ما آن را انتخاب کرده و بر روي محصولات ساخته شده توسط شرکت ما از آن رنگ استفاده مي شود.پس بايد توجه لازم را داشته باشيم که استفاده درست از رنگ ها مي تواند هويت شرکت ما را به مخاطبان نشان بدهد. پيشنهاد مي شود براي طراحي کارت ويزيت خود وقت گذاشته و در صورتي که وقتي براي اين کار نداريد حتما طراحي و چاپ اختصاصي آن را به تيمي متخصص و با تجربه واگذار نماييد و خود بر روي طراحي ها نظارت داشته باشيد.
2102406

تعداد کارت ویزیت های چاپ شده تا کنون

420645

تعداد بسته های ارسال شده

7265

تعداد مشتریان فعال از سراسر کشور

3501

تعداد سفارشات گارانتی شده

از نکاتي که بايد در طراحي کارت ويزيت حتما به آن توجه کنيم استفاده از لوگو شرکت و انتخاب سايز مناسب براي آن است. نه بايد لوگو اينقدر کوچک باشد که در طراحي کارت ويزيت به چشم نيايد و نه بايد اينقدر بزرگ باشد که ديگر المان هاي مهم اصلا ديده نشوند. يکي ديگر از نکاتي که در توليد يک کارت ويزيت بايد توجه خاصي به آن داشت استفاده از کارت ويزيت هاي پشت و رو هست. به اين صورت که کارت ويزيت هاي پشت و رو بيشتر براي شرکت هايي که بين المللي کار ميکنند و مشخصات کارشان را به صورت انگليسي و فارسي دارند بيشتر استفاده مي شود.اغلب کارت هايي که امروزه بيشتر از آنها استفاده مي شود کارت ويزيت هاي دو رو هستند که حدوده 80% مخاطبان از آن استفاده مي کنند. يکي ديگر از نکاتي بايد به آن توجه ويژه اي کرد استفاده از کارت ويزت هاي نازک و بي کيفيت است که استفاده از اين کارت ويزيت ها را به شما پيشنهاد نميکنيم . چون مشتريان و مخاطبان شما وقتي که اين کارت ويزيت را در دستشان بگيرند حتما متوجه اين موضوع مي شوند که شما کارت ويزت هاي ارزان قيمت چاپ کرده ايد و اين را به شما مي گويند. از جمله اسشتباهاتي که مديران کسب و کار در زمينه داشتن يک کارت ويزيت انجام ميدهند اين است که آنها عقيده دارند که يک کارت ويزيت به آن کوچکي چگونه مي تواند کسب و کار ما را به ديگران معرفي کند ؟ آيا اصلا به کارت ويزيت نياز است؟ آيا اصلا نوشته هاي به آن کوچکي را کسي نگاه ميکند؟ فکر کردن و جواب به اين سوالات شايد يکي از دغدغه خيلي از مديران کسب و کارها باشد. اينکه در دنياي امروز که بيلبوردهاي به آن بزرگي در اتوبان ها و خيابان ها به نمايش در مي آيند يا سايت هايي که امروز مي توانند براحتي هم جاي کارت ويزيت را پر کنند هم جاي کاتالوگ و بروشورهارو …

چاپ کارت ویزیت خلاقانه

اما هنوز هم خيلي از مردم به جاي استفاده از کتاب هاي الکترونيکي يا مطالعه
اخبار از طريق وب و اپليکيشن به سراغ کتاب ها مي روند و محصولات را از
طريق بروشور ها و کاتالوگ ها باهم مقايسه مي کنند و ما را به وسيله کارت
ويزيت ما به ديگران معرفي ميکنند. ما بايد با براي کامل شدن محصولات
خود حتما به سراغ کارت ويزيت ها برويم…و چه بهتر از چاپ کارت ویزیت خلاقانه

چاپ آکسون

اولین مرکز چاپ کارت ویزیت خلاقانه در ایران

چاپ کارت ویزیت خلاقانه : سلفون مات،سلفون براق ، کتان ، لمینت مات ، لمینت براق ، لمینت برجسته ،لمینت برجسته طلاکوب,لمینت براق طلاکوب,لمینت مات طلاکوب,سلفون مخملی,لمینت مخملی,سلفون دورگرد ,لمینت براق دایریه , کارت ویزیت شیشه ای  , آهنربایی  با برشی متفاوت و دلخواه

بدون محدودیت در برش و شکل کارت شما

با توجه به سلیقه و شغل شما هر مدلی که بخواهید کارت ویزت خود را سفارش دهید

وقت آن شده از شکل های تکراری و خسته کننده کارت ویزیت جدا بشیم و با شکل دلخواه کارت ویزیت هایی شیک و زیبا داشته باشیم

چاپ کارت ویزیت خلاقانه خود را به ما بسپارید.

ارسال سفارش به سراسر کشور

 

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده است