چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت برخلاف آن که در ظاهر یک تبلیغ ساده ای به نظر می رسد، درعین حال می تواند تاثیری مهم بر روی مشتریان شما بگذارد. کارت ویزیت،روشی موثر و کارآمد برای معرفی شما و کسب کار شما محسوب می‌گردد. انتخاب نوع درست کارت با توجه به نوع فعالیت و مخاطبین شما از نکات مهمی است که باید به ان توجه کنید. باید در نظر داشته باشید که اگر مخاطبان شما افراد یا شرکت های خاص هستند حتما از کارت های خاص و جذاب هم از نظر طرح و هم نوع جنس کارت استفاده کنید. چرا که نوع کارت شما باعث ایجاد اولین تفکر از سوی مخاطبان نسبت به شما می شود. پس بهتر است که این تفکر از همان لحظه اول به بهترین شکل باشد.

روکش های مورد استفاده در کارت ویزیت:

تعداد زیادی از کارت‌های ویزیت، بدون هیچ پوشش فیزیکی اضافی تهیه می‌شوند. اما شما می‌توانید از پوشش‌های ضد آب سلفون، لمینیت یا UV روی کارت ویزیت استفاده نمایید که باعث جذابیت هرچه بیشتر آن ها می شود. هریک از این گزینه‌ها، سبب افزایش دوام کارت ویزیت شما خواهند شد. پوشش سلفون، یک نوع روکش پلاستیکی بسیار نازک و نرم می‌باشد که به دو صورت مات و براق در دسترس می‌باشد. دستگاه‌های سلفون‌کشی نیز بر دو نوع هستند: چسبی و حرارتی. دستگاه سلفون چسبی، با استفاده از لایه‌ی نازکی از چسب، پلاستیک سلفون را روی کار می‌چسباند و به دلیل اینکه این چسب، پایه آبی دارد، کار چاپ شده بسته به ضخامت آن، مقداری تاب بر‌می‌دارد. از این گذشته از آنجایی که روکش سلفون، به صورت رول روی ورق‌های شیت پوشش داده می‌شود، ورقه‌ها دور یکدیگر پیچانده می‌شوند و این خود نیز باعث تاب می‌شود. اما در نوع حرارتی، تاب بسیار کمتردر کار دیده می‌شود. همچنین سلفون حرارتی بدون حباب و با ماندگاری بالا و اصطلاحاً پرتی کمتر انجام می‌گردد. یکی از مشکلاتی که در سلفون چسبی دیده می‌شود، نچسبیدن بخشی از کار روی برخی از کارهای چاپی است که میزان رنگ نسبتاً زیادی هم دارند. البته این مربوط به پودر زدن چاپخانه روی کار، جهت پشت نزدن اوراق چاپ شده می‌باشد. همچنین جنس کار و مرکب مصرفی هم دخیل می‌باشد. مبنای محاسبات هزینه سلفون بر تعداد اولیه 1000 عدد به بالا می‌باشد. یعنی کمتر از 1000 عدد را همان 1000 عدد (یک فرم) حساب می‌کنند. سلفون جهت حفاظت از اوراق چاپی و زیبایی بر روی آنها اعمال می‌شود و خاصیت تمیز کردن با دستمال خیس را نیز دارا می‌باشد. زیرا آب از پلاستیک نفوذ نمی‌کند. به خاطر داشته باشید که روی سلفون با خودکار یا مداد یا روان‌نویس و خودنویس نمی‌توان نوشت. برای نوشتن روی سلفون از ماژیک یا روان‌نویس مخصوص سی دی باید استفاده کرد.لازم به ذکر است که این مجموعه کلیه محصولات سلفونی خود را توسط دستگاه سلفون کش حرارتی انجام می دهد. برجسته‌ سازی روی محتوای کارت ویزیت وابسته به بودجه شما و سلیقه شماست. برجسته‌سازی، با اعمال فشار یا گرما به منظور ایجاد سطوح برجسته روی یک قطعه کاغذ انجام می‌گیرد. کار برجسته‌سازی، بطور کلی بدون اعمال هرگونه جوهر به بخش‌های برجسته کار انجام می‌شود. در کارت‌های ویزیت، معمولاً لوگو یا مثلاً آدرس سایت و آیتم‌های مهم دیگر، نسبت به سایر اطلاعات روی کارت ویزیت، به منظور جلب توجه مخاطب، برجسته می‌شوند.

کارت‌های ویزیت دایکات (دارای برش ها و قالبهای خاص)

کارت‌های دایکات، از محبوبیت خاصی برخوردارند. برخی از این کارت‌ها، در ابعاد و شکل استاندارد بوده اما دارای گوشه‌های گرد می‌باشند و برخی دیگر دارای اشکال برش خورده در داخل کارت هستند.مجموعه آکسون به عنوان اولین تولید کننده کارت ویزیت های برش خاص در ایران با اجرای کارت ویزیت به شکل و مدل دلخواه مشتری بدون محدودیت در شکل و برش به عنوان یکی از کاملترین و مجهزترین مجموعه های چاپی آماده سفارش برش خاص در کشور عزیزمان به شمار می آید. برخی دیگر از کارت‌های ویزیت دایکات، دارای شکل‌های کاملاً خاصی می‌باشند که معمولاً تداعی کننده لوگوی شرکت یا تم آن کمپانی می‌باشند. کارت‌های ویزیت کوچکتر و نیز بزرگ‌تر از حد استاندارد، نیز تا حدودی مورد اقبال واقع شده‌اند. کارت‌های بزرگ‌تر از حد استاندارد، معمولاً در قلمرو کارت‌های سفارشی دایکات، قرار دارند. کارت‌های خارج از اندازه استاندارد همانند کارت‌های دایکات، می‌توانند در حوزه تجاری و نیز از جنبه رقابتی مورد توجه قرار گیرند. کارت‌های ویزیت تاشو نیز گزینه دیگری محسوب می‌شوند. این دو ویژگی تا شونده بودن، در کنار اندازه‌های غیر متعارف، می‌توانند ترکیبات متنوع و جذابی را سبب گردند. گزینه مناسب در شکل تا زدن، اصولاً به شکل خود کارت بستگی دارد. در یک کارت ویزیت عمودی، احتمالاً شما می‌خواهید کارت را در امتداد عرض آن تا بزنید و در یک کارت ویزیت افقی، طبعاً کارت در امتداد طول خود، تا خواهد خورد. اما باز هم این امر بستگی به طرح کلی کارت دارد.

جنس و روکش کارت ویزیت

اکثر قریب به اتفاق کارت‌های ویزیت، روی کاغذ گلاسه چاپ می‌شوند. کاغذ‌های گلاسه دارای جرم یا گرماژ متفاوتی هستند؛ مثلا‍ کاغذ گلاسه 200 گرم و یا کاغذ گلاسه 300 گرم. یک گرماژ معین مثلاً 300 گرم، بدین معنا است که یک متر مربع از این نوع کاغذ، 300 گرم جرم دارد. به لحاظ ابعاد، در ایران دو نوع کاغذ گلاسه به ابعاد 70 × 100 و 60 × 90 سانتیمتر وجود دارد. کارت‌های ویزیت، باید روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ شوند. علاوه بر وزن کاغذ، شما باید روی مات بودن یا براق بودن کار هم تصمیم‌گیری نمایید. کاغذهای گلاسه دارای، انواع مات و براق هستند. در مورد رنگ، هر رنگ دلخواهی را می‌توانید هنگام چاپ روی کارت ویزیت ایجاد نمایید. بر اساس جنس کارت ویزیت، انواع کارت‌های ویزیت ذیل را می‌توانیم مورد توجه قرار دهیم.

کارت ویزیت موضعی استخوانی

مشخصات کارت لمینت برجسته با برش خاص : این کارت به صورت برش خاص و برش های عمومی در ابعاد 9×6 6×6 9×4.8 و برش خاص است و دارای ضخامت بسیار بالایی نسبت به کارت های معمولی می باشد که امکان برش و ساخت هرگونه قالب وجود دارد . بنا به طرح و ایده شما قالب اختصاصی ساخته می شود . برش نا متعارف کارت ویزیت ، ایده تازه و نوینی است که توسط چاپ آکسون انجام گرفته تا برای آنانی که به دنبال کارت ویزیت هایی خاص و منحصر به فرد هستن باشد، اگر به دنبال کارتی نفیس هستید که فاقد نمونه مشابه باشد ما این کارت را به شما پیشنهاد میکنیم و در خدمت شما هستیم.از دیگر موارد این کارت قابلیت ایجاد uv موضعی در دو طرف کارت در قسمت های مورد نیاز شما می باشد که زیبایی این کارت را چند برابر می کند. روی این نوع کارت‌های ویزیت، می‌توان از پوشش موضعی استفاده نمود. پوشش یو وی موضعی، یک لایه برجسته و براق است که در قسمت‌های مشخصی از محتوای متنی یا تصویری کارت ویزیت قرار می‌گیرد. این لایه اضافی موجب می‌‌گردد که بخش‌هایی خاص از محتوای روی کارت، نسبت به بستر کارت، اختلاف سطح پیدا کنند که نه تنها آن را زیباتر نموده بلکه توجه مخاطب را به محتوای کارت افزایش می‌دهد. معمولاً قسمت‌های مهم اطلاعات روی کارت مثل لوگو، نام شرکت و نام شخص را (در هر دو طرف یا فقط یک طرف کارت) با یو وی موضعی، برجسته‌تر، براق‌تر و سایه روشن می‌نمایند. برای خشک کردن رنگ‌های چاپ و پوشش یو وی، از اشعه فرابنفش که در طیف الکترومغناطیسی، دارای فرکانس بالا و طول موج کوتاهی بوده و لذا دارای انرژی و قدرت نفوذ زیادی است، استفاده می‌گردد.

کارت ویزیت لمینت مات و براق

مهم‌ترین ویژگی این نوع کارت ویزیت، استفاده از پوشش لمینیت در آن می‌باشد که به دو صورت مات و براق می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این نوع کارت، دارای اندازه های بزرگ (9.6 سانتیمتر) و ویزیتی (9.5 سانتیمتر) و مربعی (6.6 سانتی‌متر) و برش خاص تولید می شود. ضخامت بالای این نوع کارت موجب استحکام ، مقاومت و زیبایی بیشتر شده است.لازم به ذکر است که معمولاً در کارهای چاپی، از سه نوع پوشش حفاظتی مختلف استفاده می‌گردد:

کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت کتان، خیلی مورد استقبال و توجه واقع شده است. علت علاقه‌مندی به این نوع کارت ویزیت، وجود بافت روی خود کاغذ آن است که به زیبایی کار می‌افزاید. در این نوع کارت‌های ویزیت، جنس کاغذ، مقوای کتان است که ذاتاً دارای بافت می‌باشد. اما کارت‌های ویزیت با طرح کتان هم در بازار وجود دارند که در آن‌ها از مقوای کارتی300 گرمی استفاده می‌شود و توسط دستگاه‌های آج زن (امباس) روی سطح کاغذ را طرح دار نموده و روی آن چاپ می‌زنند . توجه داشته باشید که در کارت‌های کتان، به علت وجود بافت روی کاغذ، رنگ‌ها روی کاغذ به خوبی نمی‌نشینند. به همین دلیل باید کارهایی را روی کاغذ کتان چاپ کنید که دارای زمینه‌های روشن و سفید هستند. رنگ ها در کتان عموما کدر و بور می شوند.

کارت ویزیت سلفون مات و براق

همانطور که از نام آن پیداست، این نوع کارت دارای روکش سلفون مات و یا براق روی کاغذ گلاسه به گرماژ300 گرم می‌باشد. همانطور در بالا توضیح دادیم، سلفون، نوعی روکش پلاستیکی خیلی نازک است که پس از پایان کار چاپ، بر روی کار چاپ شده اضافه می‌گردد. دو نوع روکش سلفون وجود دارد: مات و براق. این نوع کارت ویزیت، بر روی کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ می‌شود. سپس بر روی آن، روکشی از سلفون مات یا براق قرار می‌گیرد که موجب استحکام بیشتر این کارت می‌شود. سایز این نوع کارت در ابعاد دلخواه و گوناگون می باشد و علاوه بر زیبایی، مقرون به صرفه نیز می‌باشد.

کارت ویزیت مگنتی (آهنربایی) برش خاص

این کارت به صورت برش خاص یکرو و در ابعاد 9×6 می باشد . تفاوت این کارت با سایر کارت ویزیت ها این است که به صورت آهنربایی میباشد و بر روی اجسام فلزی می چسبد که دارای ضخامت بالا و انعطاف پذیری زیادی می باشد . امکان برش و ساخت هرگونه قالب وجود دارد . بنا به طرح و ایده شما قالب اختصاصی ساخته می شود . برش نا متعارف کارت ویزیت ، ایده تازه و نوینی است که توسط چاپ آکسون انجام گرفته تا برای آنانی که به دنبال کارت ویزیت هایی خاص و منحصر به فرد هستن باشد ، اگر به دنبال کارتی نفیس هستید که فاقد نمونه مشابه باشد ما این کارت را به شما پیشنهاد میکنیم .این نوع کارت بیشتر برای مشاغلی استفاده می شوند که به مشتریان خود شماره اشتراک می دهند مانند رستوران ها، پیک ها و آژانس ها. زیرا می توان این کارت ها را بر روی یخچال یا هر سطح فلزی دیگر چسباند تا همیشه در دسترس باشند. جهت مشاهده هر عکس در سایز بزرگ بر روی آن کلیک کنید تمامی کارت ویزیت های خلاقانه ای که در زیر مشاهده می کنید قابل اجراست و چاپ بدون محدودیت در شکل و برش می باشد.

بخشی از نمونه کارت ویزیت های چاپ شده

نمونه کارت ویزیت خلاقانه

چاپ کارت ویزیت خاص

ما بهترین گزینه برای سفارش کارت های برش دلخواه شما هستیم…

چاپ آکسون

اولین مرکز چاپ کارت ویزیت های برش خاص در ایران

چاپ کارت ویزیت های : سلفون مات،سلفون براق ، کتان ، لمینت مات ، لمینت براق ، لمینت برجسته ،لمینت برجسته طلاکوب,لمینت براق طلاکوب,لمینت مات طلاکوب,سلفون مخملی,لمینت مخملی,سلفون دورگرد ,لمینت براق دایریه , کارت ویزیت شیشه ای  , آهنربایی  با برشی متفاوت و دلخواه

بدون محدودیت در برش و شکل کارت شما

با توجه به سلیقه و شغل شما هر مدلی که بخواهید کارت ویزت خود را سفارش دهید

وقت آن شده از شکل های تکراری و خسته کننده کارت ویزیت جدا بشیم و با شکل دلخواه کارت ویزیت هایی شیک و زیبا داشته باشیم

ارسال سفارش به سراسر کشور

رویاهایتان را به واقعیت تبدیل میکنیم

چاپ آکسون با توان تولید بیش از ۷۲۰ هزار عدد کارت ویزیت در روز

اولین مجموعه دارای گارانتی بی قید و شرط کیفیت در ایران

خط ویژه:

۰۸۱۳۸۲۵۴۵۹۱

سایت رسمی مجموعه آکسون:

Www.chap-akson.ir

صفحه اینستاگرام

instagram id : chap.akson

چاپ کارت ویزیت هزينه کارت ويزيت هزينه طراحي کارت ويزيت هزينه چاپ کارت ويزيت نمونه کارت ويزيت موسسه چاپ مگنتي با برش خاص مرکزچاپ کارت ويزيت مرکز طراحي و چاپ مرکز چاپ کارت ويزيت مرکز چاپ مرکز تخصصي کارت ويزيت مجموعه چاپ مجتمع چاپ ليست قيمت کارت ويزيت همکاري ليست قيمت کارت ويزيت ارزان ليست قيمت کارت ويزيت ليست قيمت طراحي کارت ويزيت ليست قيمت چاپ کارت ويزيت ليبل شيشه اي لمينت مات برش خاص لمينت مات استخواني لمينت برجسته طلاکوب لمينت براق دايره بزرگ لمينت براق برش خاص کيفيت چاپ کارت ويزيت کارت ويزيت لمينت براق دايره کارت ويزيت با کيفيت کارت ويزيت ارزان کارت ويزيت کارت مگنتي آهنربايي کارت سلفون برش خاص کارت خاص قيمت همکاري کارت ويزيت قيمت کارت ويزيت لمينت قيمت کارت ويزيت خاص قيمت کارت ويزيت قيمت چاپ کارت ويزيت قالب کارت ويزيت طراحي و چاپ کارت ويزيت طراحي کارت ويزيت آنلاين طراحي کارت ويزيت شرکت چاپ کارت ويزيت سفارش کارت ويزيت سازمان چاپ خريد کارت ويزيت چاپخانه بهارستان چاپخانه ارزان چاپخانه چاپ کارت ويژه همکار چاپ کارت ويزيت يک روزه چاپ کارت ويزيت ويژه چاپ کارت ويزيت همکاري چاپ کارت ويزيت همکار چاپ کارت ويزيت هاي خاص چاپ کارت ويزيت نقره اي چاپ کارت ويزيت مرتبط با مشاغل چاپ کارت ويزيت متفاوت چاپ کارت ويزيت لمينت مات فوري چاپ کارت ويزيت لمينت مات برجسته چاپ کارت ويزيت لمينت فوري چاپ کارت ويزيت لمينت براق مثلث چاپ کارت ويزيت گلاسه چاپ کارت ويزيت کتان چاپ کارت ويزيت قيمت چاپ کارت ويزيت قالب دار چاپ کارت ويزيت قالب خاص چاپ کارت ويزيت فوري چاپ کارت ويزيت فانتزي چاپ کارت ويزيت عکاسي چاپ کارت ويزيت عابر بانکي چاپ کارت ويزيت طلايي چاپ کارت ويزيت طرح دار چاپ کارت ويزيت شيشه اي چاپ کارت ويزيت شکل دلخواه چاپ کارت ويزيت شفاف چاپ کارت ويزيت دلخواه چاپ کارت ويزيت خاص چاپ کارت ويزيت حرفه اي چاپ کارت ويزيت چوبي چاپ کارت ويزيت ترنسپرنت چاپ کارت ويزيت پي وي سي چاپ کارت ويزيت برش خاص چاپ کارت ويزيت برجسته چاپ کارت ويزيت با قيمت مناسب چاپ کارت ويزيت با قيمت ارزان چاپ کارت ويزيت با برش دلخواه چاپ کارت ويزيت با برش خاص چاپ کارت ويزيت انتخاباتي چاپ کارت ويزيت ارزان چاپ کارت ويزيت vip چاپ کارت ويزيت pvc چاپ کارت ويزيت 24ساعته چاپ کارت ويزيت چاپ کارت لمينت يکروزه چاپ کارت ارزان چاپ کار ويزيت آنلاين چاپ کات ويزيت خلاقانه چاپ فوري کارت ويزيت چاپ فوري کارت هاي لمينت چاپ عمده کارت ويزيت چاپ جديدترين کارت ويزيت چاپ اکسون چاپ ارزان چاپ آنلاين کارت ويزيت چاپ آکسون چاپ جديدترين نمونه هاي کارت ويزيت جديدترين طرح هاي کارت ويزيت تعرفه کارت ويزيت تعرفه چاپ کارت ويزيت ارزان تعرفه چاپ کارت ويزيت برش و ساخت انواع کارت ويزيت ارزانترين نرخ کارت ويزيت ارزانترين کارت ويزيت ارزان ترين کارت ويزيت

چاپ کارت ویزیت خاص

دیدگاه ها بسته شده است